Международный центр
"Мир глазами детей"

Международный центр
"Мир глазами детей"

  • Главная
  • Результаты — Таланты Хортицы

Результаты — Таланты Хортицы


Конкурсная программа Всеукраинского фестиваля творчества «Таланты Хортицы»


Результати конкурсної програми 2021

 Балута АлінаІ місце
 Горбунов ДмитроІ місце
 Замула ВікторіяІ місце
 Гнєдова Анфіса  І місце
 Доценко АлінаІ місце
 Семернікова Єва  І місце
 СмірноваПолiна  І місце
 Прохніцька Єлизавета  І місце
 Шимко ДанилоІ місце
 Західола Дар`яІ місце
 ІщенкоОлександрІ місце
 Коваленко ПолінаІІ місце
 Ліподат ОлександрІІ місце
 Мішаріна МаргаритаІІ місце
 Зубрін ЮрійІІ місце
 Тохтарь Кароліна  ІІ місце
 Тарасова Дарина  ІІ місце
 ГнєдоваВірінея  ІІ місце
 Михайлова СофіяІІ місце
 Швачка Соф’я  ІІ місце
 Пінчук Михайло  ІІ місце
 Черевата Еріка  ІІ місце
 Шкурко Глафіра  ІІ місце
 Мамажонова МаріяІІ місце
 БатовськаАмеліяІІ місце
 Заїкіна ТетянаІІ місце
 Єржова Дар’яІІ місце
 Куліш ЛіліяІІ місце
 Курілова КсеніяІІ місце
 Альміз ІванІІ місце
 Хамченко АнастасіяІІ місце
 Савлучинська КатеринаІІ місце
 Захарченко ОлександраІІ місце
 Федосенко Дар`я  ІІІ місце
 Мазуренко Єгор  ІІІ місце
 Брижник ДаринаІІІ місце
 Білошицький АртурІІІ місце
 Полетаєва КаринаІІІ місце
 Лаврук Володимир  ІІІ місце
 Пелехович Валерія  ІІІ місце
 Мисишин КатеринаІІІ місце
 Дерепа ЄваІІІ місце
 Жданов ЄвгенійІІІ місце
 Звір ІлляІІІ місце
 Москаленко МихайлоІІІ місце
 Лиса АннаІІІ місце
 Білокінь Олександр  Дипломант
 Бєльченко Катеринадипломант
  
 Даньков ОлександрГран прі
 Христенко РусланІ місце
 Дмитренко АнастасіяІ місце
 Сулаєв АнтонІ місце
 Змушко КсеніяІ місце
 Верташ ДанилоІ місце
 Кошкош Марія  І місце
 Чередніченко Олексій  І місце
 Мех Єлизавета  І місце
 Ігнатьєва Ксенія  І місце
 Капустянська МаріяІ місце
 Кузенко ІринаІ місце
 Кузенко  Христина  І місце
 Попова ОлександраІ місце
 Сіроух МаріяІ місце
 Шашко Уляна  І місце
 Баліцька Дар’яІ місце
 УсовичТимофійІ місце
 КашубайтеКаяІ місце
 КашубайтеКлеяІ місце
 Козачук ГеоргійІ місце
 Сидоренко ВадимІ місце
 Стародумова ЄлизаветаІ місце
 Білоконь ВалеріяІІ місце
 Міняйло Дар’яІІ місце
 Пешнограєва КатеринаІІ місце
 Коваль ОльгаІІ місце
 Іванченко ІванІІ місце
 Концунтейло ЮліяІІ місце
 Ткаченко ЛюдмилаІІ місце
 Проценко ОлегІІ місце
 Ламзюк АлінаІІ місце
 Сосновська Любов  ІІ місце
 Сапегіна Світлана  ІІ місце
 Єрмошкін Євгеній  ІІ місце
 Бараннік Тетяна  ІІ місце
 Мартьянова Марина  ІІ місце
 Пур Давид  ІІ місце
 Коршнякова ІринаІІ місце
 Шульженко КатеринаІІ місце
 Зубок АнгелінаІІ місце
 Гурак МаріяІІ місце
 Мокра Маргарита  ІІ місце
 Мамайчук Белла  ІІ місце
 Табунщик ОльгаІІ місце
 Грязнов Михайло  ІІ місце
 Горулько ОлексійІІ місце
 Іващенко АнастасіяІІ місце
 Тоніца КатеринаІІ місце
 Петрова ЄваІІІ місце
 Пчела АннаІІІ місце
 Чорна ВікторіяІІІ місце
 Бикова ПолінаІІІ місце
 Дем’янова МаріяІІІ місце
 Давиденко ВікторіяІІІ місце
 Величко ОксанаІІІ місце
 ПальохаКірілІІІ місце
 Захаріна ДіанаІІІ місце
 Крупська ЛідіяІІІ місце
 Мілаєва Рената  ІІІ місце
 Ріпна Софія  ІІІ місце
 Фурсова ЄлизаветаІІІ місце
 АванесоваАлiсаІІІ місце
 Бабенко Дар`яІІІ місце
 Яніцька МаргаритаІІІ місце
 Дзюба ЮліяДипломант
 Дроздова МаріяДипломант
 Ковбасюк МаркДипломант
 Кривенко СтепанДипломант
 Лазаренко МирославаДипломант
 Мєняйло СоломіяДипломант
 Бура Ліна  Дипломант
 Качанюк Мілана  Дипломант
 Корабльова ПолінаУчасник
 Губа ДіанаУчасник
 Глущенко МаріяУчасник
  
 ЄвсєєваТетянаІ місце
 Косарєв МихайлоІмісце
 Барабан Тимур  І місце
 Грицун ВладиславІ місце
 Узбекова Дар’яІ місце
 Гула ДіанаІІ місце
 Осетров АркадійІІ місце
 Полуянко ІлляІІ місце
 Захарченко ВеронікаІІ місце
 Утюж ТимофійІІ місце
 Ігнатенко АннаІІ місце
 ХількоНікіта  ІІ місце
 Веретик Олександр  ІІ місце
 БасіроваРозаліяІІ місце
 Кабарухіна ДіанаІІ місце
 Старостюк АнастасіяІІ місце
 ЧерняєваВірсавіяІІ місце
 Льовкіна КатеринаІІ місце
 Буркот Іван  ІІ місце
 Бородай ІванІІ місце
 Зенченко АннаІІ місце
 Якимович ЮліяІІ місце
 Кеня АннаІІ місце
 Самофалова МаріяІІ місце
 Ляшенко ЯрославІІ місце
 Сало КатеринаІІ місце
 Гордієнко ЄлизаветаІІ місце
 Вовк ЄгорІІ місце
 Строган ВасильІІІ місце
 Шулдак ДмитроІІІ місце
 Караваєва АнастасіяІІІ місце
 Дмитренко АндрійІІІ місце
 Шейко ФедірІІІ місце
 Ажигова Катерина  ІІІ місце
 Ольховська Софія  ІІІ місце
 Зирянова Анна  ІІІ місце
 Кондрушенко Катерина  ІІІ місце
 БезроднаОленаІІІ місце
 Левандовська СофіяІІІ місце
 Журба АнастасіяІІІ місце
 Антошина Дарія  ІІІ місце
 КанцарАндрійІІІ місце
 Пилипенко Марія  ІІІ місце
 Деханова МеланіяІІІ місце
 ІвкоДіанаІІІ місце
 КурочкінаКаролінаІІІ місце
 Вознюк ЮліяІІІ місце
 Куліш МаріяІІІ місце
 Назарова Фатіма  ІІІ місце
 Клєткіна КатеринаДипломант
 Железняк Ольга  Дипломант
 Байдачна Поліна      Дипломант
 КапустянКаріна  Дипломант
 Шигимага Надія  Дипломант
 Чайкіна ЮліяДипломант
 Гладій ДенисДипломант
 Ворошилова ОлександраУчасник
 Соболєв СергійУчасник

Зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація»  51
образцовый ансамбль «Калинка» Чернігів42
зразковий художній ансамбль естрадного танцю «Шанс» Днепр33
хореографический коллектив «Барбарики» Харків22
образцовый  хореографический  ансамбль «ФАНТАЗИЯ»  Харків22
хореографический коллектив «Соло» Суми22
Другакова Анна31
Назарова Марта32
Смірнова Катерина33
Перлих Татяна33
Сохань Вікторія41
Польська  Анна42
Тертих Ася42
ПІВ.к.Оцінка
1.Шмалій Руслан3    2 місто        
2.Сітшаєва Зарема31 місто  
3.Олійник Єва31 місто  
4.Шевченко Марія32 місто  
5.Агієнко Олексій42 місто  
6.Наврузова Карина43 місто  
7.Лук’яненко Вероніка52 місто  
8.Світлицький Олег61 місто  
ПІВ.к.Оцінка
1.Тріо скрипалів: Гаркуша Поліна Веретенник Захар Раслін Давід3  2 місто          
2.Тріо «Бравіссімо»: Музикант Олексій; Редька Софія; Федіна Анастасія.51 місто  
3.Тріо скрипалів «Піццікато»: Охонько Аліна Краснопера Софія Волошина Ніколь73  місто  
ПІВ.к.Оцінка
1.Сапегіна Світлана3    3 місто        
ПІВ.к.Місце
1.Палійчук Поліна2ІІ
2Михайленко Ганна6-8 роківІІІ
3.Андрєєв Ілля2І
4.Пінчук Михайло2ІІІ
5.Тесля Вікторія2ІІ
6.Авдєєва Софія2ІІ
7.Філіпов Андрій3І
8.Ткаченко Васса  3І
9.Бегас Віолетта3ІІІ
10Балута Аліна3ІІ
11Дячук Мілана3ІІ
12Сапегіна Світлана3ІІІ
13Терещенко Єгор4І
14Волхонська Анастасія4ІІІ
15Андрєєва Олександра4ІІІ
16Чеченін Гліб4І
17Гугніна Кіра4ІІІ
18Ситник Анастасія4ІІ
19Соболева Єлизавета5ІІ
20Даньков Олександр5ІІІ
21  Ільїна Дарина6ІІ
ПІВ.к.Місце
1.Фортепіанний ансамбль: Мотуз Марія, Челядіна Софія  2ІІІ
2.Фортеп. дует: ЧелишеваЛюдмила Кім Валентина 3ІІІ
3.Фортепіанний ансамбль: Лісова Аліса Андросова Світлана4ІІ
4.Фортепіанний ансамбль: Коноваленко Анастасія, Семенюк Вероніка  4ІІІ
5.Фортепіаний дует: Міцкан Катерина Дейдей Діана4ІІ
ПІВ.к.Місце
1.Сіладі Марія  4ІІІ
2.Попизенко Валерія4ІІ
ПІВ.к.Місце
1.Бойко Тетяна Кім Валентина3ІІІ
2Катерина Карина(скрипка), Кобзар Нiколь(ф- но)4ІІІ
3.Дует «Гармонія» Пирч Стелла Вищник Жанна6ІІ
ПІВ.к.Місце
1.Кістень Кирило2        1 місце      
2.Авраменко Марк43 місце  
3.Легкий Олександр42 місце  
4.Хижняк Владислав41 місце  
5.Ляшенко Евгеній41 місце  
6.Тютюнник Андрій8 категорія 2 місце  
ПІВ.к.Місце
1.Вербицька Юлія2      1 місце    
2.Жданов Євгеній41 місце  
3.Колесник Оксана8 3 місце  
ПІВ.к.Місце
1.Діденко Аліна41 місце  
2.Коробкіна Катерина42 місце  
3.Гриценко Анна52 місце  
4.Дует бандуристок: Діденко Аліна Білоус Валентина41 місце  
5.(дует «К і Д») Ребицька Ксєнія, Філонич Діана,Змішана2 місце  
ПІВ.к.Місце
1.Завадський Максим4    1 місце  
2.Ансамбль домристів класичного ліцею42 місце  
ПІВ.к.Місце
1.Степаненко-Сохацький Тіхон8 років  1 місце        
ПІВ.к.Місце
1.Ященко Марія2III місце
2.Зубрін Юрій  4І місце
ПІВ.к.Місце
1.Ламзюк Аліна4Гран прі
ПІВ.к.Місце
1.Прасол Кароліна4ІІІ місце  
ПІВ.к.Місце
1.Перегибенко Костянтин  2ІІІ місце
2.Польчик Вячеслав2ІІІ місце
3.Стешенко Іван2ІІ місце
4.Щур Вероніка3І місце
5.Лєтов Тимур4І місце
6Перепелиця Дмитро5ІІ місце
1.Дерновий Кирило3  3 місце    
2.    Бандрiвська Нiколета  3  3 місце  
3.Клименко Марія4  1 місце  
4.Мартиросян Ліана4  1 місце  
5.Ситник Анастасія4  1 місце  
6.Рева Марина5  2 місце  
ПІВ.к.Оцінка
1.Вокальний ансамбль «Тоніка» 7    1 місце        
ПІВ.к.Оцінка
1.Сущенко Ангеліна2  2 місце    
2.Тараненко Вікторія2  2 місце  
3.Ребенок Леся3    2 місце  
4.Малець Милослава3  2 місце  
5.Ляскало Вікторія4  3 місце  
6.Покутня Анна4  2 місце  
7.Грибальова Софія4  2 місце  
8.Павловська Анастасія5  1 місце

2019

Фольклор

Гран — прі — «Дніпряночка», фольклорний колектив, м.Энергодар

І — ансамбль народного танца «Дружба», «Зимові розваги»

І — театр мод «ТАІС», «Квіткова мрія»

Хореографія

1 вікова категорія

II — «Модерн лайф», центр сучасного танцю,  м. Запорожье,  стилізована хореографія «Мы танцуем тип-хоп»                  

ІІ — «Littie dancers», коллектив сучасного стилізованого танцю «Игрушки»

ІІ — «INDIGO» студия хореографии, м. Днепр, «Жаль что взрослые не верят в чудеса»

ІІ  — » Модерн лайф», м.Запоріжжя, «Солнечные человечики»

ІІІ — Театр танцю «Солнечный зайчик», м.Чернігів, «До-ми-соль»

Дипломант — «Веселые человечки» танцювальний ансамбль, м. Вольногорск, «Чудо»

Народна хореографія

2 вікова категорія

І — ансамбль народного танца «Дружба», м.Запоріжжя, «На полонині»

І — «INDIGO» студия хореографии, м. Днепр, «Щедривка»

І —  Кавказський народный коллектив «Имеди», «У ручья»

ІІІ — коллектив танцю «Littie dancers», «Донечка Вкраїна»

Дипломант — «Барвинок» ансамбль народного танцю  «Україночки»

3 вікові категорія

І — «Имеди», Грузия

ІІ — «Карамель» танцювальний ансамбль, український народний танець  «Козачок»

Сучасна хореографія

2 вікова категорія

І — «Гармония» «Веселые эльфы», м.Запоріжжя

ІІ -«Бриз» коллектив эстрадного танца 

ІІ — «ХОРС» хореографічний коллектив, м. Запоріжжя

ІІ — » Модерн лайф»центр сучасної хореографії, м. Запоріжжя, «Амазонки»

II — «INDIGO» студия хореографии, м. Днепр, «В ожидании радуги»

ІІІ — «Littie dancers», м.Запоріжжя, «Батл»

ІІІ — «Конфетти» танцювальний ансамбль,  малая форма, «Ветер перемен»

3 вікова категорія

І — «Эльдорадо», м.Генічеськ, «Бой сердца»

І — «ВАРИАНТ» хореографический коллектив, «Капитошка»

І — «Эльдорадо», «Память не знает границ»

ІІ — «Диссет-стиль», «Веселый трамвай»

ІІІ — Народний художній колектив» ансамбль сучасної хореографії  «Мозаїка», «У ритмі рок-н-ролу»

Дипломант — «Данс-кредо» коллектив современного танца, «Миньоны»

Стилізована хореографія

2 вікова категорія

І — «ВАРИАНТ», «Невгамовні малята»

ІІ — «ДАНСЕР» народный коллектив, студия хореографии, г. Днепр,  «Ёжики в тумане»

ІІІ — «Стожари» зразковий художній колектив, ансамбль народного танцю. Хореографічна картинка «Гномики»

ІІІ — «Бриз» образцовый художественный коллектив эстрадного танца, м.Геническ, «Кукарача»

Дипломант — хореографычний коллектив «Стиль», м. Павлоград, «Зайчики»

3 вікова категорія

І — «Дружба», м.Запоріжжя

4 вікова категорія 

І — «Дансер», народный коллектив студия хореографии г. Днепр, «Я никогда не позвоню»

І — «Модерн лайф»

І — хореографический коллектив «Вариант», м. Запорожье, «Бешкетниці»

І — народный коллектив студия хореографии «Дансер», г. Днепр, «Школа шпионок»

ІІ«Карамель»  танцювальний ансамбль, «Африка»

м.Геніческ  «На палубі»

ІІІ«Народний художній колектив», ансамбль сучасної хореографії  «Мозаїка», «Місяць-дружок»

ІІІ — «Бриз» коллектив эстрадного танца «Я- ансамбль»

ІІІ — хореографический коллектив «ХОРС», «Ярмарка»

Дипломант — «Радуга» народний художній колектив, ансамбль сучасної хореографії, «Услышь меня», м.Миколаїв 

Дипломант — «Rings» колектив ансамбль сучасної хореографії,  м.Запоріжжя, «Танец это жизнь»

Дипломант — «Улыбка» зразковий художній колектив», ансамбль народного танцю  

5 вікова категорія 

І — «Барвограй» зразковий художній колектив, ансамбль народного танцю, м. Генічеськ, Кримсько-татарський народний танок «Танок зі свічками»

ІІ — ансамбль народного танцю «Веселка», «Татарський»

ІІ — «Зразковий художній колектив» ансамбль народного танцю  «Барвограй», м.Генічеськ, «Закарпатські візерунки»

ІІІ — коллектив народного танцю «Ветерець», «Метелиця»

7 вікова категорія (змішена)

І — «Веселка», м.Вольнянськ, «Різдвяні свята»

ІІ — «Феєрія», м. Енергодар, «Мрія русалоньки»

ІІ — «Міраж», м.Запоріжжя, українська стилізація «Запальний дівочий»

ІІ — ЦДЮТ Енергодар, «Мрія русалоньки» 

ІІ — «Феєрія», Енергодар, «Магія книги»

Фамілія, им’яМісто, коллективВікова категоріяНазва композіції
Танцевальная студия  «Романтики» 7«Лилия»3
Красуля Єлизавета«Littie dancers»1«Пеппи длинный чулок »3
Коленда Аурика«Littie dancers»2«Золушка» 
Сылка Елизаветаг. ДНЕПР2Прятки» 
Троян ЯринаСтудія сучасної хореографії ДНК2Один на один1
Нападала МарияГеническ2Розовая пантера3
СонаАрмения3 1
Семененко Анастасия 2Пробуждение2
Харченко Валерія«Елінт»3«Между прошлым и будущим»1
Короткина Виолета  «Афродита»2
Колесниова София«Модерн Лайф»3 3
Лысенко Яна 3«Фемида»2
Подгорная Анна«Конфетти»4«Каждый раз, когда идёт дождь…»,3
Гонтарєва Арина  Харків 4«Увіванець»  
Шевченко Настя 3Ирида3
Павлова   3
Климовцева АлисаПодгорная АннаЗапорожье4«Слушай свое сердце»2
Сердюк  Вікторіяансамбль  “Перлина”5Независимость в рамках зависимости.1
Молодан Алинаг. ДНЕПР2«Клякса» 

2016

Журі:

Лагутіна Олена Володимирівна — майстер декоративно-прикладного мистецтва. Координатор інвестиційних міжнародних проектів відділу відродження народної творчості. 

Стадниченко Надія Василівна — заслужена артистка України, лауреат премії ім. С. Паторжинського. Провідний майстер сцени, актриса, викладач ЗНУ кафедри акторської майстерності. Магістр вищої школи. Викладач курсу «Театральне майстерність». 

Білозуб Людмила Миколаївна — кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри акторської майстерності Запорізького Національного Університету. Педагог вокалу. 

Чікатуева Катерина Станіславівна — педагог 1 категорії. Хормейстер, концертмейстер, ілюстратор, викладач вокалу, переможець Всеукраїнського конкурсу хормейстерів. 

Андрій Шамрай — переможець Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів. Півфіналіст шоу «Голос Країни», «Перезавантаження» на телеканалі «1 + 1». Випускник ЗМУ. 

Олег Кравець — заслужений балетмейстер козацького ансамблю пісні і танцю Обласний Запорізької філармонії. 

Свириденко Володимир Костянтинович — артист Цирку, Лауреат Міжнародних конкурсів. 

Винокуров Артем Юрійович — педагог оркестрового відділу Харківської школи мистецтв.

Назва колективуВікова категоріяКомпозиціяГран-прі
«Стожары»Смешан 1-2«Детский танец»І
Троян Ярина2СовушкаІ
Колектив сучасного танцю «Успіх» 1-2«Дебют»І
«Бусинка»2Не разбивайте детские мечты..!»,ІІІ
«Бусинка»2«Дівочі гуляння»,ІІ
Грузинский коллектив «Имеди»2Танец у ручьяІ
Сона  3 І
Дуэт -Куницкая Катерина , Полякова Александра3«Не твоя війна…»,І
«Бусинка» 3«Однажды вечером»ІІ
«Модерн лайф»2МореІ
«Модерн лайф1эстрадный танец «четверо лягушат»дебютІ
Лысенко Яна2«Розовая пантера»І
Комарец Катя2Раненая птицаІІ
Танцювальний колектив  «Едельвейс» 2«Черевички»ІІІ
колектив «Едельвейс»3«Запальні україночки»ІІІ
Танцювальний колектив «Перлинки»3«Вишеньки – черешеньки»ІІ
Колектив «Барбарики» 2«Снится сон»ІІ
Колектив «Барбарики»  3«Гопак»ІІ
Колектив «Барбарики»Змішана«Веселое настроениеІІІ
«Грация»Смешан  3-4«Непоседы»ІІІ
Зразковий художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Міраж»змішана 3-4«Гармонія кольору» ІІ
Зразковий художній колектив ансамбль естрадно-спортивного танцю «Міраж»3«Зимові розваги» І
Багмет Яна4«Джайв»ІІ
Театр танца «Новій стиль» 4*Контемп.І
Полякова Элина 4№1І
Баканина Анастасия4№2ІІ
Павленко Екатерина3№3І
Жебрак Диана4№4ІІ
ансамбль народного танца Дружба3дуэт «Подружки»,І
Яна Стрехнина3СтрекозаІ
Ансамбль народного танца «Байда»3«гуцульский  танец»
І
«ХОРС»Смешан 2-4«Дівочий переплясІІІ
 «Light Side»смешан«Танец Кукол»ІІІ
«Light Side»смешан«Хип-Хоп»ІІ
Олейник Алина3«Еще один шаг к мечтеІІ
«Феєрія»5«ЛялькиІ
«ХОРС»Смеш 3-4«украинский народный танец»

Академічний вокал

Хиврич  Мария — категорія 3 — Лауреат І ступеню

Басовская Катя — категорія 3 — Лауреат ІІ ступеню

Смирнова Алла — категорія 3 —  Лауреат ІІ ступеню

Алтихова Слава — категорія 3 — Лауреат ІІІ ступеню

Варава Люда — категорія 4 — Лауреат І ступеню

Миронова Оля — категорія 4 — Лауреат ІІ ступеню

Самчук  Дарья — категорія 4 — Лауреат ІІІ ступеню

Угланова Дар’я — категорія 5 — Лауреат І ступеню

Вітковська Лера — категорія 5 — Лауреат ІІ ступеню

Котлик  Ирина — категорія 5 – Лауреат ІІ ступеню

Марченко Міла — категорія 5 – Лауреат ІІ ступеню 

Эстрадний вокал 

1 категорія

Диана Губа –- лауреат ІІ ступеню

2 категорія

Калашник Ярослава — лауреат І ступеню

Половко Мария — лауреат І ступеню

Бижко София — лауреат І ступеню

Никитина Доминика- лауреат ІІ ступеню

Ансамбль «До-Ми-Соль» — лауреат ІІ ступеню

Корнеленкова Арина — лауреат ІІІ ступеню

Короленко Полина — лауреат ІІІ ступеню

Паршикова  София — лауреат ІІІ ступеню

Белецкая Ева — лауреат ІІІ ступеню

Сежченко Елизавета- лауреат ІІІ ступеню

3 категорія

Гайворонская Ксения — лауреат І ступеню 

Матюхина Каролина — лауреат І ступеню

Марковська Дар’я — лауреат І ступеню

Кононихина Екатерина — лауреат І ступеню

Варнава Надежда — лауреат І ступеню

Політов Ярослав — лауреат І ступеню 

Ярышев Александр  — лауреат ІІ ступеню

Пархомик  Диана — лауреат ІІ ступеню

Худик София — лауреат ІІ ступеню

Багрова Євгенія — лауреат ІІІ ступеню

Лошкарева София — лауреат ІІІ ступеню

Бондарь Леся — лауреат ІІІ ступеню

Воронина Анастасия — лауреат І ступеню 

Лобанова Виктория- лауреат ІІІ ступеню 

4 категорія

Резниченко София — лауреат І ступеню

Бобро Марія — лауреат І ступеню

Бадарі Маргарита — лауреат ІІ ступеню 

Скрипнік Вероніка — лауреат ІІ ступеню 

Бурмистрова Єлизавета — лауреат ІІ ступеню 

Мельник   Катя — лауреат ІІ ступеню

Череповская Валерия — лауреат ІІ ступеню 

Пидлужна Ева- лауреат ІІ ступеню

Иванченко Катерина — лауреат ІІ ступеню

Луц Олена — лауреат ІІІ ступеню

Алтухов Денис — лауреат ІІІ ступеню

Горзов Софія — лауреат ІІІ ступеню

Гузько  Александр — лауреат ІІІ ступеню

Мансурова Маргарита — лауреат ІІІ ступеню

Новікова Вікторія — лауреат ІІІ ступеню

Дуєт «Талисман» — лауреат ІІ ступеню

5 категорія

Кырбыик Алина — лауреат І ступеню 

Рудьковская Юля — лауреат І ступеню

Гузько Алина — лауреат І ступеню

Чарівна Світлана — лауреат І ступеню

Алтухов Деніс — лауреат ІІІ ступеню

Козьмик Надежда — лауреат ІІІ ступеню 

Агафонова Валерия — лауреат ІІІ ступеню

Короткова Христина — лауреат ІІІ ступеню

Скакунова Евгения — лауреат ІІІ ступеню

Терещенко Анастасія — лауреат ІІІ ступеню

6 категорія

Гвоздик Антон — лауреат І ступеню

Демченко Инна — лауреат ІІ ступеню

Диденко Татьяна — лауреат ІІ ступеню

Маринина Евгения — лауреат ІІ ступеню

Дуэт «Два колёри»: Джордан Энтони — Канарейкина Марина — лауреат ІІІ ступеню

Силявина Ксения — лауреат І ступеню

Дуэт «Сердца двух» — лауреат ІІ ступеню

Онищук Олег —  лауреат І ступеню

Водяницкая Маргарита — лауреат ІІ ступеню

Джордан Єнтони — лауреат І ступеню 

Шапранова Даяна — лауреат ІІ ступеню 

 Коллектив «Мелодия» — Гран-при

Фортепіано

1. Иванов Никита, ІІ вікова категорія, «Bésame mucho» Консуэло Веласкес. Лауреат І ступеню

2. Піччіналі Джорджія, ІІ вікова категорія, Г.Гендель «Менует». Лауреат І ступеню

3. Кригер Валентина, ІІ вікова категорія,  А.Гречанинов «В разлуке». Лауреат ІІ ступеню

4. Балагура Поліна, ІІ вікова категорія, І. Шамо «Скерцо». Лауреат ІІІ ступеню

5. Фортепианный дуэт — Коваленко Евгения, Клеха Егор, Е.Крылатов «Полька». Лауреат І ступеню

6. Нгуєн Тен Дат, ІІІ вікова категорія, П. Чайковський «Полька» з «Дитячого альбому». Лауреат І ступеню

7. Горбань Олеся, ІІІ вікова категорія,  «Задиристые буги» Е.Градескі. Лауреат ІІ ступеню

8. Остроушко Анастасія, ІV вікова категорія, Й.С. Бах. Інтенція 2-х голосна фа мінор. Лауреат І ступеню

9. Бобро Марія, ІV вікова категорія, Г. Сасько «Блюз». Лауреат І ступеню

10. Сахарова Диана, 4 возрастная категория, Н. Мордасов «Увидимся завтра». Лауреат І ступеню

11. Остроушко Анастасія, ІV вікова категорія, А. Ушкаров «Осінній листок». Лауреат І ступеню

12. Савельева Юлия, ІV вікова категорія, И.Волкова «Высоко в небе». Лауреат ІІІ ступеню

13. Травян Віра, V вікова категорія, укр. нар. пісня «За рікою вдалині». Лауреат І ступеню

14. Дика Юлія, V вікова категорія, «Українські візерунки» в обр. Л. Матвійчука. Лауреат І ступеню

15. Яковенко Євніка, V вікова категорія, К. Нортон «Ляльковий театр» (для флейти та фортепіано). Лауреат ІІступеню

16. Перевалова Анастасія, VІІ вікова категорія, Д. Шостакович «Вальс № 2» (для домри та фортепіано). Лауреат І ступеню

17. Ансамбль «Клавиши», VІІ вікова категорія, «Либертанго» Астор Пьяццолло (обр. Рахимовой В.К.). Лауреат І ступеню — Фортепіанний дует

18. Балагура Поліна, 03.08.2007 р.н., Нгуєн Тен Дат, 02.01.2007 р.н. — М. Мусоргський «Гопак VІІ вікова категорія (змішана). Лауреат ІІІ ступеню 

Народні інструменти

ІІ вікова категорія 

Барковський Дмитро, Р. Бажилин «Сельские гуляния». Лауреат ІІІ ступеню

Пасічник Інна, домра Є. Крилатов «Пісенька Діда Мороза». Лауреат І ступеню

ІІІ вікова категорія 

Скирдонова Маргарита, домра Дж. Гершвін «Summertime». Лауреат І ступеню

Лизогубенко Христина, домра Н. Бакланова «Хоровод». Лауреат ІІ ступеню

Бородіна Поліна аккордеон, А. Доренский «Буги-вуги». Лауреат ІІІ ступеню

ІV вікова категорія 

Якушкін Михайло, домра Г. Манчіні «Moon River». Лауреат І ступеню

Бурмистрова Єлизавета, домра Klaus Dapper «Moonshining». Лауреат І ступеню

Биркина Екатерина, аккордеон Р. Бажилин Вальс «Рынок любви». Лауреат Іступеню

Коханенко Стефанія, домра В. Андрєєв «Мрії» («Грёзы»). Лауреат ІІ ступеню

 Місєвич Ольга, домра Б. Міхеєв «Забавка». Лауреат І ступеню   

Скрипник Екатерина, бандура муз. С. Олещук сл. М. Пидгирянкин «Три виночки». Лауреат ІІ ступеню

Коробка София, бандура — Вариации на укр. нар. песни «Вечір на дворі» в обр. К. Новицького. Лауреат І ступеню

Дует домристів  — Коханенко Стефанія, Коханенко Анастасія- А. Кокорін «Блюз». Лауреат І ступеню

Дует домристів  — Бурмистрова  Єлизавета, Скирдонова Маргарита Т. Павленко «Фантазія на теми українських пісень». Лауреат ІІ ступеню

Дуэт бандуристів — Сидоров Артур, Биркина Екатерина Р. Бажилин  «Зонтики». Лауреат ІІІ ступеню 

Шульгина Альбина, бандурист О. Федосенко «Таємниця». Лауреат ІІІ ступеню

Якушкін Михайло, Власенко Денис- Аранж. Т. Ярошенко, О. Правдюк «Попурі на джаззові теми». Лауреат ІІ ступеню

Ансамбль народніх інструментов «Веснянка», керівник Сарматова О.П. м.Харків, Яків Лапинський — Українська рапсодія. Лауреат І ступеню

 Ансамбль народних інструментов, керівник  Арманова О. І, м. Нікополь, И.Ковальский «Коломийка». Лауреат ІІ ступеню

Ансамбль народних інструментів «Акорд», м. Одеса, керівник Петрівська С.М. Фантазія на українські народні мелодії

Фаvілія, ім’яВікова категоріяІнструментКомпозіціяГран-прі
АгієнкоОлексій2скрипкаУкр. нар. пісня «Журавель» в обр. П.І. ЧайковськогоІ
Акбарова Рузіхон2скрипкаЕ.Джонс «Бугі»ІІ
Дребеда Ангеліна2скрипкаУкр. нар. пісня «Ой, що ж то за шум» в обр. ШольцаІІІ
Котлова Маргарита2скрипкаА. Лядов «Танок комара»І
Телушко Никита2гитараЛ.Иванова «Маленький марш»І
Симоненко Нікіта2скрипкаУкр. нар. пісня «І шумить, і гуде»ІІ
Буц Антон3гитараО.Копенков «Карнавал»ІІ
Єременко Софія3скрипкаН. Рота «Час для двохІ
Музикант Олексій3скрипкаА. Вівальді. Концерт A-moll І частинаІ
Редька Софія3віолончельР. Шуман «Новелетта»,І
Дребеда Іван4віолончельА. Бабаджанян «Танок»І
Копіченко АРадченко Н 4 скрипка 1
Беким М.Буц А.Морозов С 4 скрипка 1
Гребенюк Ярослав5скрипкаЙ.Гайдн .Концерт G-durІ  часть ІІ
Коваленко Дарья5гитара С.Остапущенко «Юмореска»І
ПархоменкоОПатрамай ОКухленко М5гитараЕ.Поплянова «Милонга» 
Гопка Ігор5віолончельА. Арутюнян «Експромт»,І
Нестеренок Владислава 5 Романс«Очи черные» Обр.О.БогроваІІ
«Яскравіпромінчики» Ансамбль7скрипкаЛ. Бігєєва «Веселі ковбої»,І
Винокуров Артем 6 гитараМолітваІ
Ансамбль «Bossnova» 6  І

2015

Академический вокал 

 Федоряка Владислав ЧЕРКАСЫ 13 Гран-при
ХОР «Акварель»ЗапорожьесмешI
ансамбль «Перлинка»   ЗапорожьесмешII
Вокальный ансамбль «МАРИЧКА»Запорожье11-13III
Смирнова ЛарисаХарьков10І
Жиболенко АлександрЗапорожье11II
ПындыкСофияЗапорожье12III
Литвин АлександраКиев15І
Морозова КатеринаПолтава16ІІ

Алтухов Денис — Запорожье — лауреат І степени

Калашник Максим — Харьков — лауреат ІІ степени

Здебская Полина — Запорожье — лауреат ІІІ степени

Украинская песня

Литвин СветланаСумы9І
СазоноваАлиса Бердянск8III
Ярышев АлександрДнепропетровскIII
ЯкушкинаЯнаНиколаев12ІІ
Любимова ЕвгенияЗапорожье13III
ТитроваАннаВиница14І
НовиковаМарияОдесса15ІІ

Народный вокал

Баранчик СофияЗапорожье12I
Липко ВикторияБелозерка11ІІ
Литко ВераМарганец13ІІІ
Антони  ДжорданИндия21I
Бобко АннаЗапорожье19ІІ

Эстрадный вокал 

вокальный квартет «РУТА- МЯТА»Запорожье14I
Ансамбль  «ШАНС»Запорожье I
Вокальный ансамбль «Малинка»Запорожье8III
Безридна МарияЧЕРКАСЬКА ДШМ10I
Дыманова ЯрославаЗапорожье8III
Гайворонская  Ксения Запорожье8II
БОБРО МАРІЯ  Запорожье10II
Борулько ДарьяНиколаев7III
Скубакова ДарьяЗапорожье9I
Здебская ПолинаЗапорожье9II
Шинкаренко Татьяна 10III
Пивоваров СергейБердянск14II
ЛУЦ  ЕЛЕНАЗапорожье11-13II
Жуковська КрістінаЧЕРКАСЬКА ДШМ12III
Макарова Дар’яЧЕРКАСЬКА ДШМ13III
Стрижак АннаЧЕРКАСЬКА ДШМ13III
Баранчик АлёнаЗапорожье11-13III
Гузько АлинаЗапорожье14I
Сорока Анастасия Запорожье14II
Ващук ИлонаЗапорожье III
Верченко АнастасияЗапорожье18I
Яценко УльянаЗапорожье7I
Оласюк АнастасияЗапорожье17ІІ
Верба ЕлизаветаЗапорожье18II
Колегова ТатьянаЗапорожье16III
Яковенко ЕвгенияЗапорожье16III
Клец ВикторияЗапорожье17Гран-при
Шульга СтефанияЗапорожье19III
Кристина СлободянюкЗапорожье15III

Рассылка новостей

Если Вас заинтересовали наши проекты и Вы хотите получать информацию о проектах, заполните
рассылку новостей, которая находится на боковой панели.


Divosvit