Международный центр
"Мир глазами детей"

Международный центр
"Мир глазами детей"

«ДивоЦирк»


Фестиваль – конкурс  цирковых коллективов

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ : 13-16.04.2021

13-15.04.21 конкурсна програма 16.04.21 — Гала концерт 16:013-16.04.2021

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: Київ, арена Національний цирк України

ЗАГАЛЬНЕ ПОЛОЖЕННЯ: 

Міжнародний фестиваль циркового мистецтва «ДивоЦирк» (далі — Фестиваль) заснований Міжнародним Центром «Світ очима дітей»

Партнер фестивалю Національний цирк України

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури України та Європейської Цирковий Асоціації. До участі в проведенні Фестивалю можуть залучатися інші державні, громадські, приватні підприємства і організації, а також інші юридичні особи, як консолідація державного, муніципального та приватного секторів.

МЕТА ФЕСТИВАЛЮ: Виявленні та підтримці талановитої обдарованої молоді в цирковому мистецтві;розвиток циркового мистецтва, розширення професійного кругозору, підвищення професійної майстерності молодих артистів цирку;

виховання у молодих виконавців любові і поваги до спадщини поколінь майстрів українського вітчизняного циркового мистецтва.

ЗАВДАННЯ ФЕСТИВАЛЮ: широка пропаганда і подальший розвиток кращих зразків українського та світового мистецтва в циркових жанрах; сприяння зростанню виконавської майстерності; обмін творчими досягненнями в жанрах циркового мистецтва; розвиток і збагачення традицій української національної культури; піднесення іміджу українських циркових виконавців; прияння державній політиці з підтримки циркового мистецтва як складової української національної культури.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ:

 Фестиваль проводиться щорічно, є конкурсним, добровільним заходом.

 У Фестивалі можуть брати участь українські, зарубіжні, професійні, аматорські циркові виконавці і колективи, студенти спеціалізованих навчальних закладів, обдарована молодь, відповідно до Рекомендації відбіркової комісії, призначеної Дирекцією Фестивалю.

 Учасниками фестивалю можуть бути професійні, аматорські, самодіяльні, дитячі циркові колективи, театри клоунади, школи, студії, творчі об’єднання закладів культури, освітніх установ та інших відомств і окремі виконавці.

 Вікові обмеження для учасників Фестивалю: від 5 років не старше 35 років. Неповнолітні діти повинні бути в супроводі дорослих (керівників або батьків).

ВІКОВІ КАТЕГОРІЇ

ДІТИ 1 вікова категорія — початківці (молодше 8 років) 2 вікова категорія — 8 до 10 років 3 вікова категорія — 11-13лет 4 вікова категорія — 14 до 15 років 5 змішана

ЮНІСТЬ 6 вікова категорія 15-16 7 вікова категорія 17-20 (Любителі, професіонали).

ПРОФІ  — 20 – 35 років

ОСНОВНІЕ ВИМОГИ:

 •  Кількість учасників від одного циркового колективу не обмежена
 • Театри клоунади представляють не більше 3 реприз.
 • Виступи всіх колективів повинні виконуватися під фонограму.
 • Всі фонограми повинні бути записані на флеш — носії високої технічної якості (при поганій якості запису фонограми номер знімається з конкурсу).
 • Тривалість сольних і парних номерів не більше 5 хвилин. (За порушення регламенту знімаються бали)
 • У групових номерах від 3-х і більше осіб (Кількість учасників колективу не обмежена, асистент не є учасником номера). Тривалість номера не більше 6 хвилин.
 • Черговість конкурсних виступів визначається Оргкомітетом.
 • Оргкомітет має право зняти з програми фестивалю номер, де ставиться під загрозу здоров’я та життя виконавця.
 • У Гала-концерті беруть участь номера, відібрані членами журі та Оргкомітетом фестивалю.
 • Фестиваль проводиться в два етапи: відбірковий тур-конкурс і гала-концерт.
 • У вільний час можлива організація екскурсійної та розважальної програми для учасників.
 • Для підготовки і проведення Фестивалю-конкурсу формується організаційний комітет
 • Для оцінки виступів конкурсантів формується склад журі з представників Майстрів циркового мистецтва і затверджується після закінчення прийому заявок на участь
 • Фестиваль проводиться за рахунок коштів спонсорів, меценатів та самих учасників фестивалю. Кошти спрямовуються на виготовлення спеціальних призів, організацію та проведення Фестивалю — конкурсу.
 •  Рішення журі вважається остаточним і перегляду не підлягає.
 • У разі якщо представник учасника або сам учасник вступає в суперечку з членами журі оргкомітет залишає за собою право зняти учасника з конкурс
 • ОБОВ’ЯЗКОВО — при реєстрації, підписання зобов’язання про відповідальність і дотримання техніки безпеки перед установкою реквізиту для виконання номерів: повітряна гімнастика, акробатика, еквілібристика з використанням електроприладів!
 • Виконання небезпечних трюків без страховки ЗАБОРОНЕНО!
 •  Виступ номерів з використанням живого вогню і битого скла ЗАБОРОНЕНО!
 •  Мати техпаспорта на реквізит, підвіски та обладнання — ОБОВ’ЯЗКОВО!
 • За якість фонограми і її збереження відповідає керівник.
 •  Учасники до 18-ти років без супроводу дорослих не допускаються. Супроводжуючий несе повну відповідальність за безпеку, життя та здоров’я учасника
 •  Правила, які не освячені цим Положенням, визначає Оргкомітет

ПОРЯДОК УЧАСТІ:

Попередня реєстрація учасників на фестиваль є обов’язковим

до 01 квітня 2021 року — подача заявок виключно на email: divocircus@gmail.com, на цьому етапі вноситься благодійний фестивальний внесок на розрахунковий рахунок організатора:

Одержувач: ГО «МЦСОД» код ЄДЗПОУ 43478140 рах UA693282090000026002000010325 Акціонерний Банк «Південний» МФО 328209 Призначення платежу: Благодійний внесок( ПІБ керівника або учасника)

ОБОВ’ЯЗКОВО: список всіх учасників і супроводжуючих

Заявка ДЛЯ ПРОПУСКУ Назва колективу ПІБ керівника телефон

  №  ФИ учасника  сопровождающие лица  

Порядок виступу учасника визначається оргкомітетом після прийому всіх заявок.

07.04.21 на офіційному сайті фестивалю divosvit.com.ua викладається повна попередня програма

Всі питання і побажання приймаються до 09.04.21 в телефонному режимі

  З 10.04.21 зміни в програму не вносяться

 • Подається індивідуальна заявка на участь у Фестивалі-конкурсі, на кожен номер окремо
 • для колективів — список учасників (із зазначенням віку і статі) у вільній формі по кожному виступу
 • заявку на проживання (у вільній формі — ПІБ, № св.о народження або паспорта)
 • заявка на екскурсії (у вільній формі-Місце екскурсії, кол-во учасників)
 • ЗАОЧНА УЧАСТЬ — до заявки додають посилання на відєо виступу відеозйомка повинна бути без використання спеціальних ефектів, світлової ілюмінації

Благодійний Організаційний внесок:

соло — 500,00 гривень дуети — 350,00 грн (з людини) малі форми (3 — 4 чол.) — 250,00 колективи — 200,00 грн з людини за номер колективи понад 25 осіб в номері — 160,00 грн (з людини) Якщо учасник виступає в додатковій номінації, вносить оплату мінус 20% від внеску, в складі колективу третій і наступні номери 100,00грн.

За бажанням можна замовити: фірмові фестивальні футболки — 250,00. У заявці вказати розміри і кількість.

Оплата витрат на відрядження та проживання учасників здійснюється за рахунок направляючої сторони

НОМІНАЦІЇ:

  «Акробатика» (ексцентрики, вольтижер, на батуті, рейнські колеса, на роликах і скейтах) «Еквілібристика» (моноцикл, котушки, вільна дріт, стільці, сходи) «Клоунада» «Жонглювання» «Фокуси» (ілюзіоністи, маніпулятори) «Атлетика» «Повітряна гімнастика» «Гімнастика» (з обручами, на тростинах, на пілоні, в партерному кільці і ін.) «Оригінальний жанр» «чирлідингу» «Естетична гімнастика»

КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ:

професіоналізм виконавців оригінальність створеного образу рівень складності трюкового репертуару сучасність оформлення реквізит, костюми, стилістика гриму художня цілісність виступу і його відповідність жанру

НАГОРОДЖЕННЯ:

Колективам і солістам, які взяли участь у Фестивалі — конкурсі присвоюються звання:

володар Гран-прі лауреат, дипломант I; II; III ступеня присуджується колективам і солістам в кожній віковій групі Спеціальні Дипломи і призи за окремі номери, відмічені складом журі дипломант Спонсори та інші організації мають право присуджувати спеціальні призи та подарунки для учасників Фестивалю-конкурсу.

ПРИЗОВИЙ ФОНД: Кубок Золотий слон, Срібний слон, Бронзовий слон. Грошові сертифікати 5000 євро Контракт з Медіа — продюсерською компанією «Global ART» Дипломи та медалі кожному учаснику

Консультации по всем  вопросам участия в Фестивале-конкурсе»Дивоцирк» 067-613-42-40

Заявка на участь VI Міжнародному фестивалі циркового мистецтва «ДивоЦирк» 2021

Країна місто. Назва установи (студія) Назва колективу Керівник колективу Контактні телефони, Е-mail ОБОВ’ЯЗКОВО Виконавець (колектив, кількість) Виконавець (Соло — прізвище, ім’я (повністю)) Категорія (повних років) Жанр, назва номера, тривалість номера

Для колективів — список Ф.И додається

Получатель: ГО «МЦСОД»код ЄДЗПОУ 43478140 рах UA693282090000026002000010325 Акціонерний Банк «Південний» МФО 328209 Назначение платежа: Благодійний внесок ПІБ учасника або керівника колективу

Рассылка новостей

Если Вас заинтересовали наши проекты и Вы хотите получать информацию о проектах, заполните
рассылку новостей, которая находится на боковой панели.


Divosvit