Международный центр
"Мир глазами детей"

Международный центр
"Мир глазами детей"

«ДивоЦирк»


Фестиваль – конкурс  цирковых коллективов

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ : 18-20.05.2021

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ : 18-20.05.21

18.05.21     9.00 — конкурсная программа

19.05.21     9.00  —  конкурсная программа

20.05.21     10-00-14.00  —  репетиция Гала

                     10.00-12.00  — круглый стол

                     15.00-17.00  — награждение

                     18.00-19.30  — гала концерт

Шановні керівники, величезне прохання

АДМІНІСТРАТОР Крістіна 099-087-12-29

  1. УВАГА !!!!! з 19:00 07 травня 2021 всі ізмненія в таймінгу заборонені
  2. 10 травня з 8: 00 до 12 травня 202119:00
    приймаються фонограми,
    які необхідно вислати на електронну пошту фестивалю. СУВОРО відповідно до номерів виступу (таймінгу)
  3. УВАГА!!!! фонограми під час конкурсної програми звукорежисер не приймає

ТАЙМІНГ 18 травня 2021р

Жонглер  9:00

ФИКоллективВ.к. номер
 Строцяк МаркіянЦиркова студія «Фігляр» м.Трускавець5Жонглювання«Пори року»

Оригинальный жанр

ФИКоллективВ.к. номер
 Тепла Софія«Грація» М.Подільськ2Еквілібр, акробатикаМоя планета
 Емілія Сусловець та Віра КаденкоContortion Studio of Tatiana Kuznetsova Київ3Оригінальний жанр«Сontortion Duo»,
 Филип Липчак Роман Липчакг.Бровары6«Jumping Hall (flic-flac) 
 Бондаренко Геннадій, Петренко АннаКиїв. Національний цирк УкраїнипрофиОригінальний жанр,  «Дуалізм»
 ДАВИДЕНКО НАТАЛЬЯ«Family D». Г.КИЕВ   ОРІГІНАЛЬНИЙ ЖАНР . Эквілібр«Храброе сердце»

Гимнастика, Естетична гімнастика   9:30

ФИКоллективВ.к. Номер
 группа«Cabriole» ГнідинсмешЕстетична гімнастика.» Скарб світу»-
 Діана Галич; Софія Майстренко; Дар’я Карпець«Cabriole» Гнідин3Естетична гімнастика.» Звук життя»
 Кірік Анжеліка + Антураж   (м.Київ)3гра з хула-хупами«Східна ніч»,  
 Серебряков Артем, та Серебрякова Євгенія,Балаклія, «Кристалл».3Пластичний этюд  «Намалюю тобі зорі».  

Эквилибр

ФИКоллективВ.к. Номер
 Анна Левіна«Юність Києва»2еквілібр,

«Бешкетник»
 Тепла Софія«Грація» М.Подільськ2Еквілібр,акробатикаІнсургент
 Даніела Левіна«Юність Києва»3еквілібр на вільнообертовому диску«InTime»
 Давиденко Александра«Family D». Г.КИЕВ3Эквілібр«Храброе сердце»
 Рудакова Софія«Грація» М.Подільськ3Каучук,ЕквілібрНовела
 Молотков IлляАле-ап Киiв4Ручний ӕквiлiбр“Подолання
 Ларіна КатеринаЗразковий  Цирковий колектив Аренаі м. Валентини та Володимира Мак м. Костянтинівка2еквілібристика, ручнийеквілібр 
 Анна Брігадіна Петр БрігадінШвейцарія2Еквілібристика на катушках  «Хайді»
 Мисишин МихайлоЦиркова студія «Фігляр» м.Трускавець5Еквелібристика«Еквелібр на котушках»

Акробатика 10:30

ФИКоллективВ.к. Номер
 Возна Юлія Тепла Софія«Грація» М.Подільськ2акробатикаНа ралли
 Аліса Грей«Юність Києва»2Акробатика,

«Stitch’sdance»
 «Армекинно»Черноморсксмешскакалки«Славяне»
 СМАЙЛм. Київ ПК Дарниця.  3Акробатика,«ПОСІПАКИ»,
 Моргулець Софія, Моргулець Анна  ( м. Ірпінь)4Акробатична пара«Цветіння сакури»
 Киричук Єлизавета  «Грація» М.Подільськ4Акробатика 
 Микита Моренець
ЄвгенійМоренець
«Юність Києва»5Акробатика,

«Funfellows»
 Котеленець Софія ,  Гозак Ярослав“Але-ап” Київ6Акробатична параПередчуття
 Балан Елена«Грація» М.Подільськ4акробатикаЯ  вижу тебя
 группа«Cabriole» Гнідинсмешпартерна акробатика.«Механічна головоломка
 Груповий номер 5«Джин Рох» Херсон5Акробатика, скакалкаSkippinggirls
 Меликян АннаШкола Акробатики Ирины Жердевой Киев3 Дівчинка з кулькою
 Адаменко Єва Адаменко МфріяШкола Акробатики Ирины Жердевой Киев1Dyo «Fanny Girls» 
 Марія Федорова Дар’я ФедороваШкола Акробатики Ирины Жердевой Киев2  
 Тютерева Ангелина  Школа Акробатики Ирины Жердевой Киев2 Пірати
 Король АлисаШкола Акробатики Ирины Жердевой Киев3эквилибрКукла

Каучук 11:30

 Цуркан Софія«Грація» М.Подільськ1КаучукВідпочинок
 «Арлекинно»Черноморск  «Долина змей»
 Возна Юлія«Грація» М.Подільськ2КаучукЧемпіон
 Момот Світлана.Лико Дмитро(заочно)  «Старий цирк» м.Харків2Каучук 
 Брунцвик Анастасія«Юність» м.Васильків3Каучук,«Натхнення»,
 Кукушкіна Анна Комплімент»  ( м. Ірпінь)5пластичний етюд( каучук) Good girl
 трио«УСМІШКА» Харьків5 «ВИХІЛЯСИ»
 Федорко Ангеліна   Чала ОлександраКиїв“Але-ап”5Акробатика + каучук«Зворотній бік сутінок»
 Брунцвик Анастасія«Юність» м.Васильків3Каучук,«Натхнення»,

ПЕРЕРВА 12 :30-14:00

Повітряна гімнастика 14:00 – 18:30

ФИКоллективВ.к. Номер
 Киричук Єлизавета«Грація» М.Подільськ4Акробатика 
 Антоненко Емма«Але-Ап» Київ2повітряне кільце,Сходинки майстерності,
 Малярчук ВікторіяРівне, студія Eridan1кільце з полотнами),«Spirit of life»   
 Анна БрігадінаШвейцарі1Повітряна  трапеція 
 Тараненко НікольШкола воздушной акробатики Анны Румянцевой Дніпро1 (петли),Девочка которая любит летать
 Гальопа Вероніка“Юність” м.Васильків2 (aerial hoop),“Апогей»
 Макаренко Ангеліна«Казка» м.Буча2на ременях«Фломенко»
  Хомич Олександра , Ковтун Вікторія, Безугла Крестинка«ШАРМ» КИЕВ2полотні«Грандіозне Шоу»  
 Устименко Єлизавета, Жмуцька ВікторіяЗразковий Цирковий колектив Аренаім. Валентини та Володимира Мак,  м. Костянтинівка6Повітряна гімнастика«Повітрянна експресія»
 Швачунова Неллистудия воздушной гимнастики «La Maria»  3петли  Письмо себе в будущее»  
 Кубах Анастасія, Гордієнко Аліна«Юність» м.Васильків3 (Кільце),«Legends Never Die»
 Голубенко Екатерина Подопригора Марияг. Полтава, «La Maria»3дуэт на кольце  «Засуха»
 Дорошенко СофіяКиїв3 (полотна),«Балерина»
 Мокану КатеринаКиїв3Повітряна гімнастика,«Та, що несе світло»,
 Закшевська Бенітта«Юність» м.Васильків3 (Полотна),«Storm in the quiet».
 Кубах Анастасія«Юність» м.Васильків3 (Кільце),«Biard»
 Гордієнко Аліна«Юність» м.Васильків3 (Кільце)   «Не сдавайся»  
 Ільницька Дар’я«Але-Ап» Київ3повітряне кільце,Між небом і землею
 Дубовик Іван«Cabriole» Гнідин3Повітряна гімнастика.Run boy
 Віногородська Поліна «Джин Рох» Херсон3полотнаІнша Я
 Новицька Анастасія «Джин Рох» Херсон3, кільцеРусалонька
 Кубах Анастасія, Гордієнко Аліна, Брунцвик Анастасія Єрошенко Соня.«Юність» м.Васильків3 (кільце)«Піратки»
 Скороварова Олександра «Джин Рох» Херсон3полотнаCruella De Vil
 Лось Аліса Владиславівна«Джин Рох» Херсон3трапеціяMaleficent
 Герасименко Вікторія«Performance » Київ3кільцеХулиганка
 Татаринцева Валентина «Джин Рох» Херсон3 кільцеЦиганочка
 Мартинова Анастасія «Джин Рох» Херсон3полотнаЗірочка
 Гулько СофіяАле-Ап Київ3Повітряне кільцеЕкспресія
 Владислава Шахрай«ШАРМ» КИЕВ4Повітряна гімнастикаLyra  solo “Vlada S”
 Богдан Маргаритастудия воздушной гимнастики «La Maria»  4полотна«Головоломка»  
 Куріпко Дар’я   (м.Київ)  4 ременіДух джунглів
 Кірсенко Ангеліна,,Art of Circus” Київ4Повітряні петлі,,Перлина
 Дудник Антон «Джин Рох» Херсон4ременіWho i am
 Владислава Шахрай  Демчук Ліза«ШАРМ» КИЕВ4Дует повітряне кільцеLyra Duo “SHARM”   
 Поліна Харченко«ШАРМ» КИЕВ4Повітряна гімнастикаLyra solo “Polina Kh” 
 Шевченко Олеся «Джин Рох» Херсон4полотнаОсінь
 Онойко Анастасія «Джин Рох» Херсон4Повітрянна гімнастикаДівчина і море
 Швед Олександра «Джин Рох» Херсон4полотнаThe Start
 Грибенко МаріяКиїв4Повітряна гімнастика,Фенікс
 Бушма Дар’я  «Казка» м.Буча4Повітряна гімнастка на полотнах  Номер Кукушка  
 Андрійчук Валерій Панченко Ольга  «Джин Рох» Херсон5ременіLovely
 Корнієнко Соня  + Андрієць КатеринаКиїв Aleksa studioПрофі (20) (кор де волан дует),«Жахіття»,
 Серкіна Діана  «Джин Рох» Херсон6 bunggeloopsFalling
 Цой Вероніка «Джин Рох» Херсон6aerial poleДев’ятихвосталисиця
 Гришкова Аліна «Джин Рох» Херсон6Повітрянна гімнастика, hairhangingWelcome to the jungle
 Нос Даяна«Джин Рох» Херсон6aerial netПрогулка увісні
 Побережна КристинаРівне ,студія Eridan5повітряні полотна),«Braveheart»    
 Салєба Альбіна Онойко Анастасія «Джин Рох» Херсон6кільцеЕльфійський спів
 Коптюх КатеринаДніпро7 (повітряне кільце),«Ніч у Ліссабоні»,
 Єрьоміна Анастасіяспортивно-цирковая школа «Aerial Space»  Анны Румянцевой  6Каучуковая мачта«Стим-панк»   
 Андрієць КатеринаКиїв6 любителіповітряне кільце,Франкенштейн
 Яцюк Вікторія + АнтуражРівне, студія Eridan6(повітряне кільце+танцювально акробатичний номер)«Midnight»
 Корнієнко Соня Київ Aleksa studioПрофі (20) (повітряне кільце),«Драма»,
  Пєршин АндрійКиїв. Національний цирк України7повітряні ремені 
 Діана Галич;  Дар’я Карпець; Софія Майстренко«Cabriole» Гнідин6Повітряна гімнастика.«Гравітація»-
 ЄрьомінаАнастасіяспортивно-цирковая школа «AerialSpace»  Анны Румянцевой Днепр7 (Каучуковая мачта) «Стим-панк» 
 Дуєт (Duo Forever)  Київ.7повітряні ремені 
 Власенко КатеринаКиїв7в кільці  Номер Myrhythmofflight « Мой ритм полёта»
 Пєршин Андрій  Нагасюк ІннаКиїв Національний цирк України6Дует повітряні ременіAerial straps duo / dreams come true
 Артем Соловйов- КрекшаКиїв6кільце» I want to destroy something beautiful»
 Корнієнко Соня Київ Aleksa studioПрофі (20) (кор де волан),«Шаман»,

 ТАЙМИНГ 19.05.2021

Жонглер  9:00-9:20

ФИКоллективВ.к. номер
 Сывков ДинисХарків «Непоседы»5ЖонглерДжокер
 Петров Всеволод  Шоу-театр «Xcluzity»  Харків4жонглер-ексцентрикКапелюх
 Кравчук Слава«УСМІШКА» Харьків2жонгляж«Чарівна скринька» 
 Гургуц Илья«УСМІШКА» Харьків4силовой жонгляж  гирі 16 кг«Козацьки розваги» 
 Петров ВсеволодШоу-театр «Xcluzity»  Харків4жонглер-ексцентрикМані
 Сивков Денис, Березів Ілля, Семенюк Вероніка, Перепелиця АлісаХарків «Непоседы»4Групове жонглювання«Танго»

Хула-хуп  9:20- 10:00

ФИКоллективВ.к. номер
 Коваленко Єлизавета«Романтики»м.Підгородне4Хула-хупи«Экспрессия»
 Амаш Хануна-Нєлі«УСМІШКА» Харьків3Хула-хуп«Чикаго»
 Полякова ЕкатеринаТРЮК м. Днипро3Хула-хупВидродження
 Козирєва МаргаритаШоу-театр «Xcluzity»  Харків3«Гімнастика» з обручамиВсесвіт    
 РусановаВладислава Вечирко Полина«Надежда» Харків4Гра з хулахупамиЧерлідерши
 Дихтяр Катерина“Арлекін” Миколаїв4Гра з хула-хупами“Калина не верба ”
 Ратушна Олександра «Романтики»м.ПідгороднепрофиХула-хупи 

Гимнастика, Естетична гімнастика – 10:00 – 11:20

ФИКоллективВ.к. Номер
 Альошина Єва«Грація Балта» місто Балта1Естетична гімнастика«ловец снов»
 ДурнєваВарварас.Рубанівка2пластичний етюд на столі«Лебедина ніжність»
 Ткач Єлизавета«Грація» М.Подільськ1гимнастікаРапунцель
 Коротнян Єлізаветта«Грація» М.Подільськ1Естетична гімнастикаАнгел
 Дзюра Карина«Грація» М.Подільськ1Естетична гімнастикаЛетуча миш
 Усатенко Єлизавета«Грація Балта» місто Балта2партерне кільце, гімнастика.«Колібрі»
 Дурнєва Варвара, Матвійчук Крістінас.Рубанівка2(гімнастика)дует «Натхнення»
 «Грація Балта»«Грація Балта» місто Балта5номер на кубах«future»
 Ващенкова Сніжана«Романтики»м.Підгородне3Пластичний етюд«Осенняяночь»
 Лошак КаролінаШоу-театр «Xcluzity»  Харків3«Гімнастика в партерному кільціжар-птиця      
 Квартет Каскад«Каскад» Харків3партерна гімнастика«Амазонки»
 Студняк Єлизавета«Sportnyashki»3партерна гімнастика«Вогонь в долонях»,
 Мізіна Владислава «Крафт»  м. Полтава4партерна гімнастика,«Chandelier»
 Чувалова Єлизавета «Пламя молодости» м. Мелітополь4«Пластичний етюд» 
 Мазуркова Марія та Когут Варвара«Грація Балта» місто Балта5партерне кільце, гімнастика  «inspitation»
 акробатическая группа«Мираж»    пос. Мирное5атлетика«Маски»
 «Фієста»Дніпро5каучукПластичний етюд
 Усатенко Єлізавета  Довгорученко Валерія«Грація Балта» місто Балта5Естетична гімнастика,«acro duo»,
 Шерер Меланія«Грація» М.Подільськ Естетична гімнастикаEnding
 Груповий номер«Джин Рох» Херсон5Акробатика, airtrackUptownStory

ІЛЮЗІОН 11:20-11:30

 Марчук Едуард«Клоун-Арт» м. Славута4«Stand-up magic»  
 Марчук Едуард«Клоун-Арт» м. Славута4«Flairing»

Эквилибр  11:30 -12:30

ФИКоллективВ.к. Номер
 Підмогильна Людмила«Грація Балта» м Балта2еквілібр на реквізиті«гість із майбутнього»
 Прокоф’єва Арина«УСМІШКА» Харьків2єквілібр на тростях«Квітка яблуні»
 Чебан Яна«Грація» М.Подільськ2ЕквілібрЛісова Німфа
 Борисенко Уляна«Sportnyashki»2ручний еквілібр,«Time»,
 Резінкін Родіон«Непоседы»2Еквілібр на котушках«Шеф-повар» —
 Підбуцька Альбіна«Надежда» Харків3Ручний єквілібрХарлі Квін
 Глущенко Поліна Блудова Єлізаветта«Надежда» Харків3Ручний еквілібрРусалки
 Процко Анастасіям.Полтава ,,Єдність’’3Ручний еквілібр на тростинах 
 Грабовська Євгенія«Романтики»м.Підгородне4Еквілібр на туго натянутому дроті«Сни наяву»
 Салєба Альбіна «Джин Рох» Херсон6ЕквілібрВічність
 Група«Грація» М.Подільськ5Акроэквилибр  на циліндрахInvasion  
 Драган Артем «Романтики»м.Підгородне6«Маска»Катушки
 Дорошенко Роман  “Арлекін” Миколаїв  3Еквілібр на котушках“Mister Rom ”  
 Попов Максим «Галактика» м.Бахмут2еквілібрістіка на тростях,«Мандрівка в дитинство»,
 Третьяков Микита «Галактика» м.Бахмут2еквілібрістікана катушках,«Весела прогулянка»

ПЕРЕРВА 12:30 – 14:00

Повітряна гімнастика 14:00 – 17:20

ФИКоллективВ.к. Номер
 Група После 12«Грація» М.Подільськ1Естетична гімнастикаБлокбастер
 Duo Vertigo Капнінова Марина Мережко Олександра  InGravity  Харків  профи (кільце);“Angel”
 Кучинська Марія    “Арлекін”. Миколаїв1Повітряна гімнастика у кільці“Ангел ”
 Губарева Мар’я,,Єдність’’ м.Полтава  2Повітряна гімнастка в кільці  ,,Весела бджілка Мар’я’’
 Смирнова Варвара «Галактика» м.Бахмут2на полотні,«Ящерка»
 Макаренко Ангеліна«Казка» м.Буча2на ременях«Фломенко»
 Капустіна МаріяInGravity м. Харків    2 ( кільце);Легенда о чайке Джонатан Ливингстон”
 Зінченко Марія, Скрипник Вероніка «Крафт» м. Полтава2, кільце» Umbrella»
 Сотолюк Вероніка «Sportnyashki»2повітряний гамак,«За покликом серця»,
 Аляна Вікторія«Sportnyashki»2повітряний гамак,«Stones»,
 Чистякова Наталіям.Полтава,,Єдність’’2Повітряна гімнастика в кільці 
 Козакова Софія «Галактика» м.Бахмут2на кільці«Квіткова фея»
 Войцеховська Вероніка  Шоу-театр «Xcluzity»3петлі)     
 Носкова Ольга«Народна циркова студія» Палацу культури Металургів Запоріжжя3на полотнах«Без обмежень»
 Гарбуз КіраInGravity м. Харків  3на петлі“My mind”
 Мазур Вероніка «Пламя молодости» м. Мелітополь3  
 Чепурна АнастасіяШкола повітряної гімнастики  Євгенії Крест’яннікової Дніпро3 «За покликом зірок»  
 Панаріна Олександра«Каскад» Харків3 «Душа»
 Бушма Дар’я«Казка» м.Буча3полотнахКукушка
 Єрмакова ЄкатеринаInGravity  Харків  3полотна“Колібрі
 Устименко ПолінаInGravity  Харків  3 (кільце);”Снігова королева”,
 Войцеховська Вероніка  Шоу-театр «Xcluzity»  3 (Кільце)   
 Носкова Ольга«Народна циркова студія» Палацу культури Металургів м. Запоріжжя3на кільці,«Шлях до мрії»
 Солодовник Миланам.Полтава,,Єдність’’3Повітряна гімнастка в кубі соло,,Гравітація’’
 Голубенко Екатерина Подопригора Марияг. Полтава, «La Maria»3Воздушная гимнастика дуэт на кольце  «Засуха», 
 Студняк Єлизавета«Sportnyashki» м. Дніпро3повітряна гімнастика, повітряний гамак,«Подих душі»,
 Вержбицька Анна, Рибальченко Вероніка“Арлекін” Миколаїв6Повітряна гімнастика“Without you ”  
 Анастасьєва Вероніка«Каскад» Харків3повітряна  гімнастика«Червона королева
 Лошак КаролінаШоу-театр «Xcluzity»  Харків4повітряна  гімнастикаМріючи
 -Грабовська Євгенія«Романтики» м.Підгородне4мачта«Кролик в країні чудес»
 Лопаєнко Марта та Шовкова Поліна,,Єдність’’, м.Полтава5Повітряні гімнасти в кільці дует,,Енергія’’
 Пантелеймоненко Олександра та Панасенко Катерина,,Єдність’’, м.Полтава6Повітряні гімнасти на петлях,,Потоки води’’
 Марія Маркова Єва ПоповаInGravity Харків  5 ( полотна);“Історія Анни та “Холодне серце”
 Коломієць Олексій «Крафт» м. Полтава6Кор-де-парель,» Журавлі»
 Лічман Дар’я«Каскад» Харків6 «Dream «
 Морозов Тимур та Малич Марія  м.Полтава,,Єдність’’5Повітряна гімнастика на ременях дует,,Danceinthesky«
 Гончар МаріяInGravity  Харків  любители (полотна);“Falling dreams”
 Коптюх КатеринаДніпро7Повітряна гімнастика(повітряне кільце)«Ніч у Ліссабоні»,
 Томіна СофіяInGravity  Харківлюбители (кільце); 
 Гордієнко Татьяна  InGravity  Харківпрофі (кільце);без назви
 Ісірова КатеринаInGravity Харків  профі (кільце);” In your heart”
 Грунь МаринаInGravity Харків  профі (полотна);“Кобра”
 Арістова ВладаInGravity Харківпрофі (полотна);“ Forest elf ”
 Мороз МаринаДнепрпрофіполотнаВдячність хижака

Каучук  17:20 – 19-00

 Когут Варвара Табачник Маргарита«Грація Балта» місто Балта1гімнастика, акробатика, каучук на реквізиті.«magic fish»,
 Степова Аліна«Грація» М.Подільськ2КаучукГаїчка
 Брадул Софія«Грація» М.Подільськ2КаучукБатрлиефект
 Безсмертна Діана «Крафт» м. Полтава2каучук,Східні мотиви
 Прищепна Заряна«Романтики»м.Підгородне2Каучук на столі«Дюймовочка»
 Каучук«Надежда» Харків2 Троянди
 Когут Варвара«Грація Балта» місто Балта1каучук«Angel of life»
 Табачник Маргарита«Грація Балта» місто Балта1каучук«ніжна троянда»
 АркавенкоЄкатерина«Грація»   М.Подільськ3Клешник+дискSurvivor
 МєлявськаДаря«Грація» М.Подільськ3КаучукЛовели
 Стрецку Поліна«Грація» М.Подільськ3Каучук,акробатикаЛісова мавка
 Халимон Ксенія«УСМІШКА» Харьків3каучук«Скрипка душа» 
 Довгорученко Валерія«Грація Балта» місто Балта3 каучук,«Фіолетове сяйво»
 Флока Марія,,Єдність’’ м.Полтава3Каучук,,Ігуана’’
 Сидоренко Антон,,Єдність’’ м.Полтава3Клішнік« Прибулець з майбутнього»
 Галюта Марія «Крафт» м. Полтава6каучук» Есмеральда»
 Кузнєцова Марта «Крафт» м. Полтава6каучук«Людина ртуть»
 «Арлекино»«Черноморск»6Каучук«Долина змей» 
 Група «Грація» М.Подільськ2КаучукСelebration
 «Фієста»Дніпро6каучук 

Акробатика 19:00 – 22:00

ФИКоллективВ.к. Номер
 дует Басиладзе Софія та Басиладзе Ірина«Грація Балта» місто Балта1Естетична гімнастика. Акробатика  «разом веселіше»
 Іскра Маргарита«Грація Балта» місто Балта1Естетична гімнастика, акробатика з реквізитом  «Звірополіс»
 Група  «Грація» М.Подільськ5Акробатика на кубахCrazy Lime
 Когут Варвара«Грація Балта» місто Балта1гімнастика, акробатика, каучук  “шалений   кухар“
 Цимпеу Дарья Филимоненко Олена«Грація» М.Подільськ1Акробатичний номерКвіти ночі
 Мойсенець Марія«Грація» М.Подільськ1Акробатичний номерЛісовий ельф
 Царенко Варвара«Грація» М.Подільськ1Акробатичний номерЦарівна лягушка
 Михайленко Діана, Кириллова Віталіна“Арлекін” Миколаїв6Акробатична пара  “Місячне сяйво”  
 Подгузова Аліса Подгузова Міра«Надежда» Харків2Акробати ексцентрикиБіля криниці
 Мазуркова Марія«Грація Балта» м Балта2 акробатикалялька Чакі»
 Когут Варвара«Грація Балта» місто Балта1гімнастика, акробатика, каучук  «Angel of life»
 Сивков Денис, Брінза АнастасіяХарків«Непоседы»2Акробатичний дует«Breathofair» —
 Козир Лев, Олійник МаргаритаХарків«Непоседы»2Акробатичний дует«Невразливі серця»
 Усатенко Єлизавета«Грація Балта» місто Балта2гімнастика, акробатика, каучук«Герміона»
 Мізіна Аліна, Красовська Поліна «Крафт» м. Полтава2парна акробатика,Хамеліони
 Стрибкова акробатика«Надежда» Харків2 Шпана
 Матюшенко Дар’я«Алле-ап!» м. Нікополь2Акробатика,«Політ метелика»,
 трио«Фієста» Дніпро2актробатикаАкрабатичнетрио «Інфініті»
 Ткаченко Аріна«Грація» М.Подільськ2Акробатичний номерУві сні
 — Брінза Анастасія, Семенюк Вероніка, Перепелиця АлісаХарків«Непоседы»3Акробатичне тріо«Fuaut»
 Степова Аліна Тимкова Софія«Грація» М.Подільськ2АкробатикаПробуждение
 Латишко Мілана Перов Костянтин«Надежда» Харків2Акробатична параІсторія про дюймовочку
 Акробатичне трио«Надежда» Харків2 Тигреня
 Токаренко Вікторія«Грація» М.Подільськ2Акробатичний номерКоли солодко
 Кваснікова Поліна, Козіна Евгенія, Брінза АнастасіяХарків«Непоседы»3Акробатичне тріо«Wingsofthenight» —
 Групова акробатика«Надежда» Харків5 Морський бриз
 Безуглов Дмитро Воробьева Кіра«Надежда» Харків3Акробатична параСтарший брат
 Цирфа Анастасія Цирфа Олександра«Грація» М.Подільськ3Акробатичний номер 
 Шафорост Анастасія Седоволосий Віталій«Надежда» Харків4Акробатична параПрогулка по Парижу
 Воробйова Елізавета Водоп’ян Анна«Алле-ап!» м. Нікополь4Парна акробатика,«Дзеркальне відображення»,
 Групова акробатика«Надежда» Харків4 Драйв
 Березів Ілля, Козіна ЄвгеніяХарків «Непоседы»6Акробатаческая параМаинт дей
 «УСМІШКА»«УСМІШКА» Харьків5акробатика на ходулях«Ляльки Тильди»
 Михайленко Діана, Кириллова Віталіна“Арлекін” Миколаїв5Акробатична пара  “Місячне сяйво”  
 «УСМІШКА»Харьків5групова акробатика«ВАСИЛИНА»
 «Крафт»м. Полтава5групова акробатика«Земля»
 Губка Вєра Губка Володимир«Надежда» Харків5Акробати на коткахСправжня морська хитовиця
 Демченко Олександр Волошина Поліна«Алле-ап!» м. Нікополь5Акробатика,«Клоунеса Улька і її друг Шпулька»
 Квартет«Грація» М.Подільськ5АкробатикаСircuc
 Трио«Грація» М.Подільськ5АкробатикаВоительницы
 Групова Акробатика«Надежда» Харків5 Харьков
 Групова акробатика«Надежда» Харків5 Легенда
 Підбуцька Альбіна Панов Олексій«Надежда» Харків6Акробатична параНіжність
 «Арлекино»«Черноморск»6Акробаты с скакалками «Славяне»
 Малич Анна та Малич Маріям.Полтава,,Єдність’’  6Акробатичний дует,,Два сердця – дві душі’’  
 Морозов Тимур, Барай Максим, Мартинов Миколам.Полтава,,Єдність’’  6Акробати ексцентрики ,,Джаз банда’’
 «Фієста»Дніпро6Акрабатичнетрио«Інфініті»

Рассылка новостей

Если Вас заинтересовали наши проекты и Вы хотите получать информацию о проектах, заполните
рассылку новостей, которая находится на боковой панели.


Divosvit